تور استانبول

مختصری درباره سفر به استانبول

چرا استانبول مقصد بسیار محبوبی است ؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت : استانبول یکی از محبوب ترین مقصد های خارجی برای مردم ایران است . به این دلیل که شما میتوانید در یک شهر در عین حال هم فرهنگ آسیایی و هم فرهنگ اروپایی را در کنار هم ببینید . تفریحات بی همتا ، بهترین لوکیشن های گردشگری و هزاران دلیل دیگر میتوانید این شهر را به یکی از محبوب ترین مقصد ها تبدیل کند.

 

برای خرید تور استانبول چه باید کرد ؟

شما میتوانید برای خرید تور استانبول به صورت کاملا آنلاین و اقساطی به سایت معین درباری مراجعه کنید و با انتخاب تاریخ خود لیست تمامی تور های موجود را مشاهده کنید و متناسب با تاریخ خود بهترین تور ممکن را خریداری کنید و از سفر رویایی خود به استانبول زیبا لذت کافی را ببرید.

 

هزینه تور استانبول چقدر است ؟

قیمت تور استانبول با توجه به دلایل متعددی متفاوت است . یکی از این دلایل کنسرت های متعدد در استانبول است . صنعت گردشگری استانبول هر ساله تعداد زیادی کنسرت در این شهر اجرا میکند که همین امر باعث تقاضا بسیار زیاد برای تور استانبول است در نتیجه قیمت این تور افزایش میابد. دلیل دیگر آن آب و هوا است . در استانبول آب و هوا یکی از مهم ترین دلایل سفر است زیرا در این شهر تفریحات آبی متعددی وجود دارد و با آب و هوای سرد نمیتوان از آن ها استفاده کرد . و دلایل دیگری اعم از تعدا شب های اقامت ، درجه هتل ، ساعت پروازی ، نوع پرواز ، ایرلاین و … .

 

برای تور استانبول دلار بهتر است یا لیر ؟

برای هزینه های خود در استانبول اعم از خرید و استفاده از تفریحات ، بهترین پیشنهاد دلار است زیرا در این شهر ساکنان بیشتر تعاملات مالی خود را با دلار انجام میدهند.

لیست انواع تور های استانبول

دکمه بازگشت به بالا