تور های نوروز 1401

تور نوروزی رامسر 1401

تورهای نوروزیرزرواسیون آنلاین تور و هتل 1401
نکات سفر های نوروزی در دوران پاندمی کرونا:
قبل از سفر
همانطور که در مورد برنامه ریزی سفر فکر می کنید، این سوالات را در نظر بگیرید:

آیا شما در برابر COVID-19 واکسینه شده اید؟ اگر این کار را نکرده اید، واکسن بزنید. اگر واکسن به دو دوز نیاز دارد، دو هفته پس از دریافت دوز دوم واکسن خود برای سفر صبر کنید. اگر واکسن نیاز به یک دوز دارد، دو هفته پس از دریافت واکسن برای سفر صبر کنید. پس از هر واکسیناسیون، بدن شما زمان می برد تا محافظت ایجاد کند.
آیا دوز تقویت کننده مصرف کرده اید؟ داشتن همه دوزهای توصیه شده واکسن کووید-19، از جمله تقویت کننده ها، محافظت شما را در برابر بیماری های جدی افزایش می دهد.
آیا در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید هستید؟ هر کسی می تواند به COVID-19 مبتلا شود. اما افراد مسن و افراد در هر سنی با شرایط پزشکی خاص در معرض افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید ناشی از COVID-19 هستند.
آیا با فردی زندگی می کنید که در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید است؟ اگر در سفر آلوده شدید، می‌توانید ویروس کووید-19 را در هنگام بازگشت به افرادی که با آنها زندگی می‌کنید منتقل کنید، حتی اگر علائمی نداشته باشید.
آیا خانه یا مقصد شما الزامات یا محدودیت هایی برای مسافران دارد؟ حتی اگر تمام دوزهای توصیه شده واکسن را مصرف کرده اید، باید از آزمایش های محلی، ایالتی و فدرال و قوانین سفر پیروی کنید.
الزامات، محدودیت ها و موقعیت های محلی را بررسی کنید
برخی از دولت‌های ایالتی، محلی و منطقه‌ای الزاماتی دارند، مانند الزام مردم به پوشیدن ماسک، آزمایش، واکسینه شدن یا ایزوله ماندن برای مدتی پس از ورود. قبل از رفتن، الزامات را در مقصد خود و هر جایی که ممکن است در طول مسیر توقف کنید بررسی کنید.

به خاطر داشته باشید که بسته به شرایط محلی، این ممکن است اغلب و به سرعت تغییر کند. همچنین درک این نکته مهم است که وضعیت کووید-19، مانند سطح انتشار و وجود انواع، در هر کشور متفاوت است. با نزدیک‌تر شدن سفرتان، دوباره برای به‌روزرسانی‌ها بررسی کنید.

رزرواسیون آنلاین تورها و هتل های ایران در سایت WWW.MDSAFAR.IR
مشاوره تلفنی سفر: 05131993

یونس

سلام یونس پرواز هستم ادمین مجله گردشگری معین درباری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا