دیدنی های جهان

ویزای دانشجویی انگلستان

نحوه دریافت ویزای دانشجویی انگلستان

قصد دارید در انگلستان تحصیل کنید؟ دریابید که آیا باید برای  ویزای دانشجویی انگلستان اقدام کنید و روند کار درخواست چگونه است.

شرایط ویزای انگلیس و معیارهای عمومی مهاجرت توسط  ویزا و مهاجرت بریتانیا اداره می شود ، که دارای یک سایت آسان است تا بتواند شما را در دریافت ویزای دانشجویی انگلستان کمک کند.  اتباع سوئیس و کشورهای عضو اتحادیه اروپا (EEA) برای تحصیل در انگلستان به ویزا احتیاج ندارند.

ویزای دانشجویی انگلستان

انواع ویزای دانشجویی انگلستان

اگر بالای 18 سال سن داشته باشید و می خواهید مدت کوتاهی را تحصیل در انگلیس بگذرانید می توانید از ویزای دانشجویی انگلستان کوتاه مدت استفاده کنید. دوره های کوتاه مدت تا شش ماه معتبر است و می تواند برای دوره های آموزش زبان انگلیسی تا 11 ماه تمدید شود.

اگر دوره دیگری را می خوانید ، باید مطمئن شوید که موسسه منتخب شما دارای  مجوز حمایت مالی Tier 4 است . شما می توانید برای  ویزای دانشجویی انگلستان ردیف 4 (کودک)  (اگر 4 تا 17 سال دارید و می خواهید در یک مدرسه مستقل در انگلستان تحصیل کنید) یا  ویزای دانشجویی انگلستان درجه 4 (عمومی)  برای افراد 16 ساله و بالاتر اقدام کنید.

ویزای دانشجویی انگلستان

شرایط ویزای دانشجویی انگلستان

ویزای دانشجویی انگلستان در یک سیستم مبتنی بر امتیاز اعطا می شود. برای پاسخگویی به کلیه  شرایط ویزای دانشجویی انگلستان ، شما باید:

  • جزئیات گذرنامه خود را
  • یک عکس اخیر
  • پیشنهاد بی قید و شرط یک مکان در یک دوره ارائه شده توسط یک لایسنس درجه 4 دارای مجوز ، که توسط فرم تأیید پذیرش برای مطالعات (CAS) از ارائه دهنده دوره شما نشان داده شده است (ارزش 30 امتیاز)

ویزای دانشجویی انگلستان

  • اثبات مهارت کافی در مورد زبان انگلیسی ، با گذراندن یکی از تست های امن زبان انگلیسی (SELT). اگر از کشور انگلیسی زبان مانند ایالات متحده هستید یا مدرک تحصیلی معادل مدرک انگلستان در یک کشور انگلیسی زبان را گذرانده اید ، دیگر نیازی به تهیه آن نخواهید داشت.

ویزای دانشجویی انگلستان

  • اثبات حمایت مالی می تواند صورت های بانکی یا نامه ای از طرف حامی مالی شما باشد ، نشان می دهد که می توانید شهریه ، مسکن و هزینه های زندگی خود را بپردازید. شما باید ثابت کنید که در صورت تحصیل در انگلستان در خارج از لندن ، 1،015 پوند (1300 دلار آمریکا) در ماه هزینه دارید و 1،265 پوند (1600 دلار پوند) در ماه برای هزینه های زندگی در صورت تحصیل در لندن می باشید.

ویزای دانشجویی آلمان و فرآیند درخواست

ویزای دانشجویی انگلستان

اگر 16 یا 17 سال سن دارید و متقاضی ویزای دانشجویی انگلستان درجه 4 (عمومی) هستید ، باید از والدین / سرپرستان خود رضایت کتبی بگیرید که بتوانید بطور مستقل زندگی کرده و سفر کنید.

شما باید  بصورت آنلاین برای ویزای دانشجویی ردیف 4 اقدام کنید ، مطمئن شوید که راهنمایی کامل را  در اینجا مطالعه کرده اید . می توانید تا سه ماه قبل از شروع دوره خود اقدام کنید.

نحوه دریافت ویزای دانشجویی کانادا

ویزای دانشجویی انگلستان

هزینه ویزای دانشجویی در انگلستان

هزینه فعلی ویزای دانشجویی ردیف 4 (عمومی) 348 پوند (440 دلار پوند) است ، برای هر شخص وابسته نیز 348 پوند هزینه اضافی دارد. برای دسترسی به خدمات ملی بهداشت (NHS) در طول مدت اقامت خود ، همچنین باید سالانه 150 پوند هزینه مراقبت های بهداشتی را بپردازید (این مبلغ از اواخر سال 2018 به 300 پوند (380 دلار پوند) افزایش یافت) .

ویزای تحصیلات کوتاه مدت 97 پوند برای گزینه شش ماهه و 186 پوند (240 دلار پوند) برای ویزای 11 ماهه هزینه دارد.

ویزای دانشجویی انگلستان

روند کار ویزا برای دانشجویان کارشناسی ارشد در 27 دانشگاه

هم اکنون می توانید به عنوان بخشی از یک طرح جدید  Tier 4 ، برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از 27 دانشگاه واجد شرایط (که در اینجا ذکر شده است ) اقدام به ویزا کنید . دوره شما 13 ماه یا کمتر خواهد بود و می توانید از داخل یا خارج از انگلستان اقدام کنید. طرح آزمایشی به شما اجازه می دهد بعد از اتمام دوره خود مدت طولانی تر بمانید (بعد از اتمام تحصیل می توانید شش ماه بمانید) و همچنین به این معنی است که نیازی به ارسال اسناد و مدارک برای نتایج دانشگاهی خود و یا اثبات بودجه نیست.

ویزای دانشجویی انگلستان

با استفاده از ویزای دانشجویی انگلستان

وقتی وارد انگلیس می شوید ، یک افسر آژانس مرزی انگلستان تمبر را در گذرنامه شما قرار می دهد که مدت اقامت شما در انگلستان را نشان می دهد.قبل از رسیدن پرونده خود را بر روی چمدان خود قرار دهید تا در صورتی که افسر آژانس مرزی در بندر ورودی انگلیس از شما بخواهد آن را  نشان دهید. شما همچنین باید مدارک مربوط به ویزای دانشجویی انگلستان خود را (از جمله تأیید پذیرش تحصیل یا شماره CAS) ، اثبات مالی و اثبات اسکان خود را همراه داشته باشید.

ویزای دانشجویی انگلستان

هنگام تحصیل در انگلستان کار کنید

همه دانشجویان اتحادیه اروپا ، EEA و سوئیس می توانند ضمن تحصیل در انگلستان کار کنند. دانشجویان موسسات آموزش عالی با ویزای دانشجویی انگلستان ردیف 4 می توانند در طول ترم حداکثر 20 ساعت در هفته  و در طول تعطیلات کریسمس و عید تمام وقت کار کنند (مگر اینکه شما 16 یا 17 سال سن داشته باشید که در این صورت حداکثر 10 ساعت می توانید در هفته کار کنید).

ویزای دانشجویی انگلستان

منبع : ویزای انگلستان

یونس

سلام یونس پرواز هستم ادمین مجله گردشگری معین درباری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا